Szkolenia

SIMULIA training

Firma BudSoft jest jedynym
w Polsce Partnerem Dassault Systemes certyfikowanym w pełnym zakresie szkoleń podstawowych i zaawansowanych obejmujących programy SIMULII, w tym przede wszystkim pakietu Abaqus Unified FEAWszystkie organizowane przez nas szkolenia realizujemy w ramach zunifikowanego międzynarodowego programu 

Od ponad 25 lat szkolimy inżynierów, pracowników naukowych i studentów w zakresie zastosowania oprogramowania SIMULII do symulacji i analiz mechanicznych, termicznych, dynamicznych i zmęczeniowych w wielu różnych branżach przemysłu: motoryzacyjnym, energetycznym, elektronicznym/elektrycznym, lotniczym, budowlanym i innych.

Prowadzący szkolenia pracownicy naszej firmy są certyfikowanymi szkoleniowcami SIMULII Dassault Systemes i mają wieloletnie doświadczenie w stosowaniu metody elementów skończonych w zakresie mechaniki ciała stałego i mechaniki komputerowej, ze szczególnym uwzględnieniem rozwiązywania problemów nieliniowych, mechaniki pękania i zniszczenia oraz optymalizacji.                                            Akredytacja BudSoft jako Dassault Systemes Certification Center


Od 2018 roku BudSoft bierze udział w programie Certification Program, który skupia się przede wszystkim na przeprowadzaniu egzaminów oceniających stopień znajomości posługiwania się produktami Dassault Systemes, w tym programów Abaqus.
Wzięcie udziału w programie pozwala użytkownikom SIMULII na uzyskanie certyfikatu z egzaminów dotyczących znajomości programów Abaqus. Certyfikat taki jest już uznawany w wielu krajach na całym świecie, jako ocena kompetencji w zakresie przeprowadzania symulacji za pomocą programów Abaqus.
Obecnie dostępny jest tylko jeden egzamin: Abaqus Structural Analysis Essentials. 
Wszystkich zainteresowanych tą inicjatywą Dassault Systemes zachęcamy do zapoznania się z informacjami na ten temat na stronach Dassault Systemes, a w przypadku dalszych pytań prosimy o skontaktowanie się z nami.


Szkolenia podstawowe w 2019 roku

W drugiej połowie 2019 roku planujemy następujące szkolenia podstawowe:

UWAGA: Rejestracja kończy się na dwa tygodnie przed rozpoczęciem planowanego szkolenia.
W przypadku małej liczby zgłoszeń zastrzegamy sobie prawo do odwołania szkolenia.

Szkolenie podstawowe na temat przygotowywania modeli obliczeniowych w Abaqus/CAE do programów analizy, Abaqus/Standard i Abaqus/Explicit, trwa 4 dni. Kurs podstawowy obejmuje 32 godziny, w tym 16 godzin wykładów i 16 godzin pracy w środowisku programów Abaqus/Standard, Abaqus/Explicit i Abaqus/CAE. Uczestnicy otrzymują oryginalne materiały szkoleniowe SIMULII. Zajęcia odbywają się w komfortowych warunkach: każdy z uczestników szkolenia na zajęciach warsztatowych ma do dyspozycji samodzielne stanowisko komputerowe. Po zakończeniu szkolenia uczestnicy kursu otrzymają uznawany na całym świecie Certyfikat poświadczający ukończenie szkolenia.

Dla pracowników akademickich i doktorantów oferujemy specjalne rabaty. 
Studentom oferujemy rabat w wysokości 50% (w przypadku wolnych miejsc).  

W sprawie szczegółowych informacji prosimy o kontakt.Szkolenia zaawansowane

W drugiej połowie 2019 roku planujemy następujące szkolenia zaawansowane:

UWAGA: Rejestracja kończy się na dwa tygodnie przed rozpoczęciem planowanego szkolenia.
W przypadku małej liczby zgłoszeń zastrzegamy sobie prawo do odwołania szkolenia.

Szkolenia zaawansowane adresowane są dla osób mających już podstawowe doświadczenie w posługiwaniu się programami Abaqus. Podczas tych szkoleń omawiane są szczegółowo zagadnienia związane z zastosowaniem Abaqus w różnych dziedzinach przemysłu i nauki. Szkolenia trwają zazwyczaj kilka dni i pozwalają na zapoznanie się z pełnymi możliwościami oprogramowania Abaqus w danej dziedzinie.

Każdy uczestnik szkolenia zaawansowanego otrzymuje oryginalne materiały szkoleniowe SIMULII, a podczas praktycznej części zajęć ma do dyspozycji samodzielne stanowisko komputerowe. Po zakończeniu szkolenia uczestnicy kursu otrzymają uznawany na całym świecie Certyfikat poświadczający ukończenie szkolenia.

Dla pracowników akademickich i doktorantów 
oferujemy specjalne rabaty. 
Studentom oferujemy rabat w wysokości 50% (w przypadku wolnych miejsc).  Szkolenia indywidualne

Na życzenie klientów organizujemy szkolenia indywidualne. Istnieje możliwość przeprowadzenia szkoleń w siedzibie klienta.
W tej sprawie prosimy o kontakt.


Lista hoteli w pobliżu naszej firmy znajduje się tutaj.