Szkolenia on-line

SIMULIA training

Firma BudSoft jest jedynym w Polsce Partnerem Dassault Systemes certyfikowanym w pełnym zakresie szkoleń podstawowych
i zaawansowanych obejmujących programy
SIMULII, w tym przede wszystkim pakietu Abaqus Unified FEAWszystkie organizowane przez nas szkolenia realizujemy w ramach zunifikowanego międzynarodowego programu 

Od ponad 25 lat szkolimy inżynierów, pracowników naukowych i studentów w zakresie zastosowania oprogramowania SIMULII do symulacji i analiz mechanicznych, termicznych, dynamicznych i zmęczeniowych w wielu różnych branżach przemysłu: motoryzacyjnym, energetycznym, elektronicznym/elektrycznym, lotniczym, budowlanym i innych. 
Prowadzący szkolenia pracownicy naszej firmy są certyfikowanymi szkoleniowcami SIMULII Dassault Systemes i mają wieloletnie doświadczenie w stosowaniu metody elementów skończonych w zakresie mechaniki ciała stałego i mechaniki komputerowej, ze szczególnym uwzględnieniem rozwiązywania problemów nieliniowych, mechaniki pękania i zniszczenia oraz optymalizacji.      

UWAGA Od kwietnia nasze szkolenia będziemy realizować tylko on-line! Planowane na pierwsze półrocze szkolenia będą realizowane wg. niezmienionego harmonogramu. Z upływem czasu uzupełnimy ofertę o nowe szkolenia. Szkolenia będziemy przeprowadzać za pomocą oprogramowania TeamViewer. Zasady rejestracji pozostają te same jak dotąd. Przed szkoleniem wyślemy do Państwa link do pobrania aplikacji (10.6 MB). Ćwiczenia (warsztaty) będą wykonywane na komputerze biorącego udział w szkoleniu, przy czym możemy na życzenie dostarczyć przed szkoleniem klucz licencyjny.
Biorący udział w szkoleniu otrzymają bez dodatkowych opłat dostęp do materiałów szkoleniowych kursu przez 365 dni.Akredytacja BudSoft jako Dassault Systemes Certification Center


Od 2018 roku BudSoft bierze udział w programie Certification Program, który skupia się przede wszystkim na przeprowadzaniu egzaminów oceniających stopień znajomości posługiwania się produktami Dassault Systemes, w tym programów Abaqus.
Wzięcie udziału w programie pozwala użytkownikom SIMULII na uzyskanie certyfikatu z egzaminów dotyczących znajomości programów Abaqus. Certyfikat taki jest już uznawany w wielu krajach na całym świecie, jako ocena kompetencji w zakresie przeprowadzania symulacji za pomocą programów Abaqus.
Obecnie dostępny jest tylko jeden egzamin: Abaqus Structural Analysis Essentials. 
Wszystkich zainteresowanych tą inicjatywą Dassault Systemes zachęcamy do zapoznania się z informacjami na ten temat na stronach Dassault Systemes, a w przypadku dalszych pytań prosimy o skontaktowanie się z nami.


Szkolenia podstawowe w 2020 roku

pierwszej połowie 2020 roku planujemy następujące szkolenia podstawowe:

UWAGA: Rejestracja kończy się na dwa tygodnie przed rozpoczęciem planowanego szkolenia.
W przypadku małej liczby zgłoszeń zastrzegamy sobie prawo do odwołania szkolenia.

Szkolenie podstawowe na temat przygotowywania modeli obliczeniowych w Abaqus/CAE do programów analizy, Abaqus/Standard i Abaqus/Explicit, trwa 4 dni. Kurs podstawowy obejmuje 32 godziny, w tym 16 godzin wykładów i 16 godzin pracy w środowisku programów Abaqus/Standard, Abaqus/Explicit i Abaqus/CAE. Uczestnicy otrzymują dostęp do oryginalnych materiałów szkoleniowych SIMULII.
Po zakończeniu szkolenia uczestnicy kursu otrzymają uznawany na całym świecie Certyfikat poświadczający ukończenie szkolenia.

Dla pracowników akademickich i doktorantów oferujemy specjalne rabaty. Przy rejestracji wymagane jest podanie adresu emailowego z domeny uczelni.
Studentom oferujemy rabat w wysokości 50% (w przypadku wolnych miejsc).  

W sprawie szczegółowych informacji prosimy o kontakt.Szkolenia zaawansowane

W pierwszej połowie 2020 roku planujemy następujące szkolenia zaawansowane:
UWAGA: Rejestracja kończy się na dwa tygodnie przed rozpoczęciem planowanego szkolenia.
W przypadku małej liczby zgłoszeń zastrzegamy sobie prawo do odwołania szkolenia.

Szkolenia zaawansowane adresowane są dla osób mających już podstawowe doświadczenie w posługiwaniu się programami Abaqus. Podczas tych szkoleń omawiane są szczegółowo zagadnienia związane z zastosowaniem Abaqus w różnych dziedzinach przemysłu i nauki. Szkolenia trwają zazwyczaj kilka dni i pozwalają na zapoznanie się z pełnymi możliwościami oprogramowania Abaqus w danej dziedzinie.

Każdy uczestnik szkolenia zaawansowanego otrzymuje dostęp do oryginalnych materiałów szkoleniowych SIMULII.
Po zakończeniu szkolenia uczestnicy kursu otrzymają uznawany na całym świecie Certyfikat poświadczający ukończenie szkolenia.

Dla pracowników akademickich i doktorantów oferujemy specjalne rabaty. Przy rejestracji wymagane jest podanie adresu emailowego z domeny uczelni. 
Studentom oferujemy rabat w wysokości 50% (w przypadku wolnych miejsc).  

Szkolenia indywidualne

Na życzenie klientów organizujemy szkolenia indywidualne. Istnieje możliwość przeprowadzenia szkoleń w siedzibie klienta.
W tej sprawie prosimy o kontakt.