Szkolenia (online)

SIMULIA training

Firma BudSoft jest jedynym w Polsce Partnerem Dassault Systemes certyfikowanym w pełnym zakresie szkoleń podstawowych
i zaawansowanych obejmujących programy
SIMULII, w tym przede wszystkim pakietu Abaqus Unified FEAWszystkie organizowane przez nas szkolenia realizujemy w ramach zunifikowanego międzynarodowego programu 

Od ponad 25 lat szkolimy inżynierów, pracowników naukowych i studentów w zakresie zastosowania oprogramowania
SIMULII do symulacji i analiz mechanicznych, termicznych, dynamicznych i zmęczeniowych w wielu różnych branżach przemysłu: motoryzacyjnym, energetycznym, elektronicznym/elektrycznym, lotniczym, budowlanym i innych. 
Prowadzący szkolenia pracownicy naszej firmy są certyfikowanymi szkoleniowcami SIMULII Dassault Systemes i mają wieloletnie doświadczenie w stosowaniu metody elementów skończonych w zakresie mechaniki ciała stałego i mechaniki komputerowej, ze szczególnym uwzględnieniem rozwiązywania problemów nieliniowych, mechaniki pękania i zniszczenia oraz optymalizacji.

Nasze szkolenia realizujemy obecnie tylko on-line! Zasady rejestracji pozostają te same jak dotąd. Przed szkoleniem wyślemy do Państwa link do pobrania aplikacji Zoom. Ćwiczenia (warsztaty) będą wykonywane na komputerze biorącego udział w szkoleniu, przy czym możemy na życzenie dostarczyć przed szkoleniem klucz licencyjny.
Biorący udział w szkoleniu otrzymają bez dodatkowych opłat dostęp do materiałów szkoleniowych kursu przez 365 dni.

BudSoft jako Dassault Systemes Certification Center
Od 2018 roku BudSoft bierze udział w programie Certification Program, który skupi się przede wszystkim na 
pr
zeprowadzaniu egzaminów oceniających stopień znajomości posługiwania się produktami Dassault Systemes, w tym programów Abaqus.
Wzięcie udziału w programie pozwala użytkownikom SIMULII na uzyskanie certyfikatu z egzaminów dotyczących znajomości programów Abaqus. Certyfikat taki jest już uznawany w wielu krajach na całym świecie, jako ocena kompetencji w zakresie przeprowadzania symulacji za pomocą programów Abaqus.
Obecnie dostępny jest tylko jeden egzamin: Abaqus Structural Analysis Essentials. 
Wszystkich zainteresowanych tą inicjatywą Dassault Systemes zachęcamy do zapoznania się z informacjami na ten temat na stronach Dassault Systemes, a w przypadku dalszych pytań prosimy o skontaktowanie się z nami.Szkolenia podstawowe w 2022 roku

W pierwszej połowie 2022 roku planujemy następujące szkolenia podstawowe:

UWAGA: Rejestracja kończy się na dwa tygodnie przed rozpoczęciem planowanego szkolenia.
W przypadku małej liczby zgłoszeń zastrzegamy sobie prawo do odwołania szkolenia.

Szkolenie podstawowe na temat przygotowywania modeli obliczeniowych w Abaqus/CAE do programów analizy, Abaqus/Standard i Abaqus/Explicit, trwa 4 dni. Kurs podstawowy obejmuje 32 godziny, w tym 16 godzin wykładów i 16 godzin pracy w środowisku programów Abaqus/Standard, Abaqus/Explicit i Abaqus/CAE. Uczestnicy otrzymują dostęp do oryginalnych materiałów szkoleniowych SIMULII.
Po zakończeniu szkolenia uczestnicy kursu otrzymają uznawany na całym świecie Certyfikat poświadczający ukończenie szkolenia.

Dla pracowników akademickich i doktorantów oferujemy specjalne rabaty. Przy rejestracji wymagane jest podanie adresu emailowego z domeny uczelni.
Studentom oferujemy rabat w wysokości 50% (w przypadku wolnych miejsc).  

W sprawie szczegółowych informacji prosimy o kontakt.Szkolenia zaawansowane

W pierwszej połowie 2022 roku planujemy następujące szkolenia zaawansowane:
UWAGA: Rejestracja kończy się na dwa tygodnie przed rozpoczęciem planowanego szkolenia.
W przypadku małej liczby zgłoszeń zastrzegamy sobie prawo do odwołania szkolenia.

Szkolenia zaawansowane adresowane są dla osób mających już podstawowe doświadczenie w posługiwaniu się programami Abaqus. Podczas tych szkoleń omawiane są szczegółowo zagadnienia związane z zastosowaniem Abaqus w różnych dziedzinach przemysłu i nauki. Szkolenia trwają zazwyczaj kilka dni i pozwalają na zapoznanie się z pełnymi możliwościami oprogramowania Abaqus w danej dziedzinie.

Każdy uczestnik szkolenia zaawansowanego otrzymuje dostęp do oryginalnych materiałów szkoleniowych SIMULII.
Po zakończeniu szkolenia uczestnicy kursu otrzymają uznawany na całym świecie Certyfikat poświadczający ukończenie szkolenia.

Dla pracowników akademickich i doktorantów oferujemy specjalne rabaty. Przy rejestracji wymagane jest podanie adresu emailowego z domeny uczelni. 
Studentom oferujemy rabat w wysokości 50% (w przypadku wolnych miejsc).  

Szkolenia indywidualne

Na życzenie klientów organizujemy szkolenia indywidualne. Istnieje możliwość przeprowadzenia szkoleń w siedzibie klienta.
W tej sprawie prosimy o kontakt.