Z przyjemnością informujemy, że w dniach 12-13 października 2023 r. organizujemy w Hotelu Andersia w Poznaniu kolejną, 28. Konferencję Użytkowników programów SIMULII.  W tym roku oprócz prezentacji użytkowników, które są od wielu lat stałym i najważniejszym punktem naszych konferencji, planujemy prezentacje dotyczące nowych wersji programów SIMULII, w tym pakietu Abaqus UFEA, Simpack, CST Studio Suite i PowerFLOW .
Jak w poprzednich latach tematyka prezentacji zdominowana będzie przez zastosowania w motoryzacji, projektowaniu pojazdów szynowych  i elektromobilności. Planujemy też specjalną sesję i prezentacje poświęcone programom do symulacji na platformie 3DEXPERIENCE.

Już dzisiaj możemy zapowiedzieć kilkanaście fascynujących prezentacji firm, które zapowiedziały swój udział w naszej konferencji (aktualny program jest tutaj)


W konferencji wezmą udział również nasi koledzy z SIMULII EuroCentral i TECHNII z innych krajów. TECHNIA UK przedstawi innowacyjne podejście do symulacji parametrycznych modeli CAD wykorzystując platformę 3DEXPERIENCE i narzędzia Visual Scripting, a koledzy z TECHNIA DACH omówią perspektywy podejścia MODSIM. Zespół z TECHNIA Scandinavia podzieli się z nami swoim wieloletnim doświadczeniem w obszarze symulacji elementów bezpieczeństwa w energetyce atomowej. Na konferencję naszą przyjedzie również Márton Grόza z NAFEMS, który min. przedstawi najnowsze inicjatywy NAFEMSu w naszym regionie.

Nie zabraknie jak zawsze prezentacji na temat nowości w programach SIMULII. Sponsorem Konferencji jest firma BETA CAE Systems.

Koszt uczestnictwa w konferencji wynosi 750 PLN netto (922,5 PLN brutto), który obejmuje udział w konferencji, przerwy kawowe, lunche i uroczystą kolację 12 października w zabytkowych piwnicach Brovarii oraz turniej bowlingowy.

W celu zarejestrowania się na konferencję prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego, który znajduje się na naszej stronie.

W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny (61 6735472) lub mailowy: katarzyna.otocka@technia.com lub info.pl@technia.com

Sponsor konferencji

BETA CAE Systems