Oferty pracy‎ > ‎

Młodszy Inżynier ds. Obliczeń Wytrzymałościowych - Kirchhoff Polska Sp. z o.o. (Mielec)

opublikowane: 10 mar 2015, 04:00 przez Marcin Wierszycki   [ zaktualizowane 10 mar 2015, 04:01 ]
Poszerzając zakres swojej działalności w Polsce firma poszukuje odpowiednich kandydatów do pracy w zakładzie w Mielcu na stanowisku:

Młodszy Inżynier ds. Obliczeń Wytrzymałościowych
Miejsce pracy: Mielec

Od kandydatów oczekujemy:
  • wyższego wykształcenia technicznego (preferowane wykształcenie kierunkowe w zakresie Budowy Maszyn lub Lotnictwa – ewentualnie V rok studiów)
  • bardzo dobrej znajomości zagadnień z dziedziny mechaniki, wytrzymałości materiałów, drgań mechanicznych
  • znajomości teoretycznej MES oraz umiejętności posługiwania się odpowiednim oprogramowaniem (np. Nastran, Abaqus)
  • dobrej znajomości języka angielskiego i/lub niemieckiego
  • kreatywności i dokładności
  • umiejętności pracy w zespole
  • praca dyplomowa w dziedzinie MES będzie dodatkowym atutem

Podstawowe zadania:

  • Przeprowadzanie obliczeń wytrzymałościowych projektowanych części i ich optymalizacja w dziedzinie analiz statyki liniowej i nieliniowej oraz drgań lub zderzeń
  • Ścisła współpraca w międzynarodowym zespole

Oferujemy
interesującą pracę w kreatywnym zespole, możliwość rozwoju zawodowego, program profesjonalnych szkoleń w Polsce i za granicą, atrakcyjne warunki zatrudnienia.

Zainteresowanych naszą ofertą prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego wypełniając formularz.