Oferty pracy‎ > ‎

Konstruktor urządzeń ciśnieniowych - STAKO Sp. z o.o. (Słupsk)

opublikowane: 4 lip 2018, 06:39 przez Marcin Wierszycki   [ zaktualizowane 4 lip 2018, 06:56 ]

WORTHINGTON INDUSTRIES właściciel spółki STAKO, światowy lider w produkcji zbiorników ciśnieniowych, poszukuje odpowiedniego kandydata do pracy na stanowisku:

Konstruktor urządzeń ciśnieniowych

OBOWIĄZKI:
  • znajomość przepisów określonych w regulaminie ECE R 67, ECE R110. EC79/2009,
  • znajomość przepisów określonych w dyrektywie TPED 2010/35/WE, PED 2014/68/WE,
  • znajomość przepisów wynikających z normy IATF16949, w szczególności zagadnień dotyczących problemów wdrażania projektów,
  • znajomość wymagań specyficznych klienta ( CSR ),
  • prowadzi nadzór nad wykonywaną dokumentacją konstrukcyjną z uwagi na jej kompletność oraz odpowiednią dystrybucję do odpowiednich działów produkcji,
  • prowadzenie i nadzór nad prawidłową gospodarką dokumentacji konstrukcyjnej,
  • uczestniczy w pracach zespołu APQP podczas uruchomienia nowego wyrobu,
  • uczestniczy w analizie ofert poprzez ocenę możliwości realizacji oferty lub zapytania ofertowego i wstępnym projektowaniu procesu technologicznego,
  • sprawuje nadzór nad dokumentacja konstrukcyjną wyrobów dostarczoną przez klientów,
  • opracowuje dokumentacje konstrukcyjną wyrobu.
WYMAGANIA:
  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • umiejętność pracy w środowisku Solid Edge,
  • umiejętność pracy w środowisku Abaqus,
  • minimum 2 lata stażu pracy w branży produkcyjnej na stanowisku technicznym
  • bardzo dobra znajomość jęz. angielskiego
  • mile widziana znajomość branży automotive
  • mile widziana znajomość wymagań normy IATF 16949.
  • umiejętność analitycznego myślenia i kreatywność.
OFERUJEMY:
  • szkolenia zewnętrzne oraz wewnątrz Grupy,
  • pracę w międzynarodowym Koncernie o zasięgu globalnym,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej Spółce.
CV prosimy przesyłać na adres: STAKO Sp. z o.o. Dział Kadr, 76-200 Słupsk, ul. Poznańska 54 lub hrpoland@worthingtonindustries,com

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji zgodnie z ustawą z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U nr 133, poz. 883)”.

Uprzejmie informujemy, że nadesłanych ofert nie zwracamy, jednocześnie zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia.