Oferty pracy‎ > ‎

Inżynier ds. Symulacji - Valeo Autosystemy Sp. z o.o. (Skawina)

opublikowane: 24 lip 2012, 02:25 przez Marcin Wierszycki   [ zaktualizowane 24 lip 2012, 02:29 ]

Inżynier ds. Symulacji

Valeo Autosystemy Sp. z o.o.

Valeo Thermal Systems

Skawina

Nr. Ref THS/CAE

Obowiązki:

  • przeprowadzanie symulacji mechanicznych, analiza modalna, analiza wibracji modułów układu chłodzenia samochodowego

  • analiza wyników symulacji oraz badań i proponowanie zmian

  • korelowanie oprogramowania z wynikami laboratoryjnymi

  • praca nad doskonaleniem metod obliczeniowych pod względem precyzji wyników i wydajności.

  • przygotowywanie raportów podsumowujących przeprowadzone symulacje

  • współpraca z innymi działami w kraju i za granicą

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (mechaniczne, technologiczne lub pokrewne)

  • przynajmniej 2 letnie doświadczenie zawodowe

  • dobra znajomość programu Catia V5 (Assembly, Advanced Meshing Tool)

  • bardzo dobra znajomość programu Abaqus

  • dobra znajomość angielskiego

  • znajomość zagadnień związanych z drganiami mechanicznymi oraz wytrzymałością materiałów

  • chęć rozwoju swoich umiejętności

  • dodatkowymi atutami będą:

- doświadczenie w branży motoryzacyjnej

- znajomość zagadnień z zakresu termodynamiki

- znajomość języka niemieckiego

- znajomość oprogramowania hypermesh, optistruct

Oferujemy

  • stabilną pracę w międzynarodowej firmie produkcyjnej będącej liderem w branży automotive

  • ciekawe możliwości rozwoju

  • dostęp do narzędzi i systemów stosowanych według najwyższych standardów

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie życiorysu zawodowego i listu motywacyjnego na adres ths.skawina.recruitment.mailbox@valeo.com podając numer referencyjny wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych. Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.