26 Konferencja Użytkowników programów SIMULII


W dniach 24-25 października 2019 r. w IBB Andersia Hotel w Poznaniu odbędzie się kolejna Konferencja Użytkowników programów SIMULII. Pierwszy dzień konferencji, podobnie jak w ubiegłych latach, wypełnią prezentacje gości i pracowników SIMULII Dassault Systemes oraz BUDSOFT’u. W drugim dniu konferencji odbędą się seminaria techniczne:
  • Symulacje na Platformie 3DEXPERIENCE®

  • Obliczenia dynamiczne konstrukcji


Koszt udziału w Konferencji wynosi 550 zł brutto (tylko pierwszy dzień - 400 zł). Dla uczestników Konferencji, którzy zarejestrują się i dokonają wpłaty do 15 września opłata wynosi 400 zł brutto.


Wszystkich zainteresowanych zapraszamy już dzisiaj do rejestracji.


Zapraszamy również do zgłaszania referatów, które będą prezentowane w pierwszym dniu Konferencji. Prelegenci referatów będą zwolnieni z opłaty za udział w Konferencji (oba dni). Tytuł prezentacji i streszczenie prosimy przysyłać do 15 września na adres: info@budsoft.com.pl z dopiskiem: RUM2019.


Informujemy również, że przygotowaliśmy dla uczestników Konferencji możliwość rezerwacji w promocyjnej cenie noclegu (24/25) w IBB Andersia Hotel. Przy rezerwacji prosimy podać nazwę naszej firmy lub skontaktować się z nami. Rezerwacji można dokonywać do 30 września. 


Istnieje możliwość sponsorowania naszej Konferencji. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do skontaktowania się z nami w tej sprawie.

Do zobaczenia w Poznaniu!