SIMULIA 2019

Konferencja Użytkowników w Polsce

W dniach 24-25 października 2019 r. w IBB Andersia Hotel w Poznaniu odbędzie się kolejna 26 Konferencja 
Użytkowników programów SIMULII. Pierwszy dzień konferencji, podobnie jak w ubiegłych latach, wypełnią prezentacje gości i pracowników SIMULII Dassault Systemes oraz BUDSOFT’u. W drugim dniu konferencji odbędą się dwa seminaria techniczne:
  • Symulacje na Platformie 3DEXPERIENCE®

  • Obliczenia dynamiczne konstrukcji

Koszt udziału w Konferencji wynosi 550 zł brutto (tylko pierwszy dzień - 400 zł). Dla uczestników Konferencji, którzy zarejestrują się i dokonają wpłaty do 30 września opłata wynosi 400 zł brutto.


Wszystkich zainteresowanych zapraszamy już dzisiaj do rejestracji.


Zapraszamy również do zgłaszania referatów, które będą prezentowane w pierwszym dniu Konferencji. Prace mogą dotyczyć wykorzystania wszystkich programów SIMULII, w tym SIMPACK'a czy XFlow. Prelegenci referatów będą zwolnieni z opłaty za udział w Konferencji (oba dni). Tytuł prezentacji i streszczenie prosimy przysyłać do 30 września na adres: info@budsoft.com.pl z dopiskiem: RUM2019.


Informujemy również, że przygotowaliśmy możliwość rezerwacji w promocyjnej cenie noclegu (24/25) w IBB Andersia Hotel. Przy rezerwacji prosimy podać nazwę naszej firmy lub skontaktować się z nami. Rezerwacji można dokonywać do 30 września. 


Istnieje możliwość sponsorowania naszej Konferencji. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do skontaktowania się w tej sprawie.

Do zobaczenia w Poznaniu!


Sponsor Konferencji: BETA CAE Systems


http://www.beta-cae.com/