W dniach 17-19 października 2018 r. w IBB Andersia Hotel w Poznaniu odbędzie się 25 Konferencja Użytkowników SIMULIIW tym roku przypada również 30-lecie firmy BudSoft. Z tej okazji w Konferencji wezmą udział również goście szczególnie związani z historią i działalnością firmy.

W pierwszy dniu Konferencji, w środę (17.10) o godzinie 13.00 rozpocznie się rejestracja, następnie od 14.00 zapraszamy na lunch. Obrady Konferencji  rozpoczną się o godzinie 15.00. Sesja w środę poświęcona będzie głównie retrospekcyjnym przeglądem poprzednich konferencji i dyskusji na temat przyszłości symulacji, głównie z perspektywy SIMULII. Na koniec pierwszego dnia konferencji planujemy uroczystą kolację.

W drugim dniu Konferencji, w czwartek (18.10) zespół SIMULII i BudSoft'u przedstawią nowości ostatnich wersji programów SIMULII i plany ich rozwoju, a następnie nasi goście będą prezentować wyniki swoich analiz MES wykonanych za pomocą programów SIMULII. Na koniec drugiego dnia Konferencji planujemy turniej w kręgle i zakończenie rywalizacji w piwnicach Browarii.

W piątek (19.10) przedstawimy cykl wykładów o możliwościach prowadzenia w środowisku programów SIMULII zadań optymalizacji parametrycznej i topologicznej konstrukcji. Omówimy również najnowsze narzędzia do symulacji procesów wytwarzania przyrostowego (additive manufacturing), które są dostępne na nowej platformie SIMULII 3DExperience.
 
Konferencję planujemy zakończyć w piątek po lunchu, ok. godziny 15.00.

Koszt udziału w konferencji wynosi 500 zł. Dla uczestników konferencji, którzy zarejestrują się i dokonają wpłaty do 3 października opłata wyniesie 300 zł. Autorzy prezentacji będą zwolnieni z opłaty konferencyjnej. Tytuł prezentacji i streszczenie prosimy przysyłać do 3 października na adres: info@budsoft.com.pl z tematem: RUM2018.
 
Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do rejestracji.
 
Informujemy, że przygotowaliśmy dla Państwa możliwość rezerwacji w promocyjnej cenie noclegów w IBB Andersia Hotel. Przy rezerwacji prosimy zaznaczyć daty noclegów. 

Istnieje możliwość sponsorowania naszej 25 Konferencji Użytkowników SIMULII. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do skontaktowania się z nami w tej sprawie.

Harmonogram Konferencji (końcowy harmonogram może ulec jeszcze zmianie).

Sponsorem naszej Konferencji jest: BETA CAE Systems SA

https://sites.google.com/a/budsoft.com.pl/intranet/konferencja2018/BETA_CAE_Systems_Logo_web.png