XXIV Konferencja Użytkowników SIMULII

W dniach 12-13 października 2017 r. w IBB Andersia Hotel w Poznaniu odbędzie się XXIV Konferencja Użytkowników programów SIMULII. Pierwszy dzień konferencji, podobnie jak w roku ubiegłym, wypełnią prezentacje gości z SIMULII Dassault Systemes i pracowników BUDSOFT’u na temat możliwości w nowych wersjach programów SIMULII oraz jak zawsze prezentacje przybyłych gości. Na koniec pierwszego dnia konferencji planujemy niespodziankę i wspólną kolację.W drugim dniu konferencji odbędą się seminaria techniczne nt.:
  • nowości w ostatnich wersjach Abaqus/Standard i Abaqus/Explicit dot. m.in. modelowania materiałów, technik bezsiatkowych, dynamiki liniowej, spawania i wytwarzania addytywnego oraz nowych typów elementów skończonych
  • seminarium na temat efektywnych metod modelowanie zadań kontaktowych - zagadnienia zbieżności i dokładności rozwiązań
  • warsztaty z analiz MBD w Abaqus i SIMPACK.

Koszt udziału w konferencji wynosi:

  1. Dwa dni (12-13 października) – 500 zł.
  2. Tylko pierwszy dzień (12 października) – 200 zł.

Dla uczestników konferencji, którzy zarejestrują się i dokonają wpłaty do 12 września opłata wynosi 300 zł.


Wszystkich zainteresowanych zapraszamy już do rejestracji.

 

Zapraszamy również do zgłaszania własnych prezentacji, których prezentacje odbędą się w pierwszym dniu konferencji. Autorzy prac będą zwolnieni z opłaty za udział w konferencji (oba dni). Tytuł prezentacji i streszczenie prosimy przesyłać do 12 września na adres: info@budsoft.com.pl z dopiskiem: RUM2017.

 

Informujemy, że przygotowaliśmy dla Państwa możliwość rezerwacji w promocyjnej cenie noclegu z 12/13 października w IBB Andersia Hotel. Przy rezerwacji prosimy podać nazwę naszej firmy. Rezerwacji można dokonywać do końca września.

 

Uwaga: lista hoteli w pobliżu miejsca Konferencji.