Bez nazwy‎ > ‎

Spotkanie Użytkowników Abaqus 2010

opublikowane: 7 lip 2010, 04:07 przez Marcin Wierszycki   [ zaktualizowane 9 wrz 2011, 06:12 ]

W dniach 18-19 listopada 2010 r. odbędzie się w Poznaniu XVII Spotkanie Użytkowników programów Abaqus. Spotkanie odbędzie się w IBB Andersia Hotel. W pierwszym dniu Spotkania odbędą się dwa całodniowe seminaria:

Jak efektywnie wykorzystywać Abaqus/CAE, czyli jak usprawnić swoją codzienną pracę z preprocesorem/ modelerem Abaqus/CAE, oraz drugie seminarium: Modelowanie materiałów nieliniowych w Abaqusczyli jak wybrać model materiału, aby wiernie odwzorowywał zachowanie materiału rzeczywistego. Na koniec pierwszego dnia planujemy niespodziankę i wspólną kolację.

Drugi dzień Spotkania wypełnią jak zawsze prezentacje gości z SIMULII i pracowników BUDSOFT na temat najnowszych wersji Abaqus V6.10 i V6.10EF, planów dotyczących rozwoju programów Abaqus oraz przybyłych gości. W tym roku gościć będziemy na naszym Spotkaniu: Fransa Peetersa - General Managera SIMULII Europe, Haralda Suskiego - Business Partner Managera SIMULII Europe oraz Barbarę Boni - wieloletnią pracowniczkę SIMULII HQ Providence USA. Na koniec drugiego dnia Spotkania podczas otwartego forum będziemy odpowiadać na Państwa pytania.


Więcej można znaleźć tutaj.