Bez nazwy‎ > ‎

"SIMULIA Optimization Day" w Warszawie, Gdańsku i Poznaniu

opublikowane: 6 maj 2019, 02:14 przez Witold Kąkol   [ zaktualizowane 7 maj 2019, 01:28 ]
W maju i czerwcu organizujemy dla środowisk akademickich i studentów w Warszawie, Gdańsku i Poznaniu jednodniowe seminaria pt. "SIMULIA Optimization Day", które poświęcone będą zagadnieniom optymalizacji konstrukcji z wykorzystaniem programów SIMULII
1. Pierwsze seminarium organizujemy wraz z Instytutem Podstaw Budowy Maszyn Politechniki Warszawskiej na Wydziale Samochodów i Maszyn Roboczych. Seminarium odbędzie się 27 maja (szczegóły znajdują się tutaj). 
2. Drugie seminarium organizujemy wraz z Centrum Informatycznym Trójmiejskiej Akademickiej Sieci Komputerowej, Politechnika Gdańska. Seminarium to odbędzie się 30 maja (szczegóły znajdują się tutaj). 
3. Ostatnie z tej serii seminarium odbędzie się 3 czerwca i organizujemy je z Poznańskim Centrum Super-komputerowo Sieciowym i Instytutem Konstrukcji Budowlanych Politechniki Poznańskiej (szczegóły znajdują się tutaj).
Tematem seminariów będą zagadnienia dotyczące optymalizacji konstrukcji przeprowadzanych za pomocą programów SIMULII Dassault Systemes, głównie za pomocą programów Tosca Isight. Programy te w połączeniu z analizami MES pozwalają na efektywne stosowanie nowoczesnych technik optymalizacyjnych w zagadnieniach mechaniki konstrukcji i płynów.
W seminariach będą również omawiane najnowsze narzędzia SIMULII do symulacji procesów związanych z wytwarzaniem przyrostowym (additive manufacturing).

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy! Uczestnictwo w seminariach jest bezpłatne. Ze względów organizacyjnych (ograniczona liczba miejsc) prosimy o wcześniejszą rejestrację.

Więcej informacji na temat seminariów znajduje się poniżej na naszych stronach www.

Comments