Bez nazwy‎ > ‎

SIMIF SERIES 2022: Electromagnetic Simulation - 8 Czerwca, godz. 10:00-11:30

opublikowane: 18 maj 2022, 02:27 przez Witold Kąkol   [ zaktualizowane 7 cze 2022, 01:46 ]
Zapraszamy na pierwszą prezentację w ramach tegorocznego Simulation Innovation Forum (SIMIF), podczas której skupimy się na korzyściach i możliwościach symulacji ElektroMagnetycznych. Poprawiając przepływ pracy nad rozwojem produktu, wykonując więcej czynności symulacyjnych, można osiągnąć bardziej opłacalny, zrównoważony i wydajny przepływ pracy. Symulacje można wykorzystać do oszacowania i zmniejszenia ryzyka podczas oceny koncepcji projektowych, ale także uniknąć w procesie rozwoju produktu usterek, ponieważ można zwizualizować promieniowanie pól elektromagnetycznych podczas wprowadzania zmian krok po kroku. 
Podczas prezentacji pokażemy również, jak łatwo rozpocząć pracę z symulacjami w CST Studio Suite, wykonując krok po kroku przykład, jak wykonywać symulacje EM, aby zmniejszyć ryzyko wystąpienia problemów związanych z emisją promieniowaną.

Z przyjemnością informujemy, że jako prelegent wystąpi również Richard Sjiariel (SIMULIA Industry Process Consultant)Richard Sjiariel posiada duże doświadczenie w pracach związanych z problematyką kompatybilności elektromagnetycznej w przemyśle motoryzacyjnym. Podczas środowego wydarzenia w ramach SIMIF SERIES 2022 Richard Sjiariel przedstawi najnowsze możliwości pakietu CST Studio Suite 2022.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych symulacjami EM do rejestracji.


Comments