Bez nazwy‎ > ‎

Konferencja Użytkowników programów SIMULI: 13-14 października 2022

opublikowane: 28 cze 2022, 03:23 przez Witold Kąkol   [ zaktualizowane 28 cze 2022, 07:52 ]
Po dwuletniej przerwie powracamy do organizacji Konferencji Użytkowników programów SIMULII.
Już dziś mamy przyjemność zaprosić Państwa na 27. Konferencję Użytkowników programów SIMULII, która odbędzie się w dniach 13-14 października 2022 r. w IBB Andersia Hotel w Poznaniu.
Zapraszamy do zaprezentowania własnych doświadczeń z przeprowadzania analiz za pomocą programów SIMULII. Zgłoszenie prezentacji i streszczenie prosimy zamieścić podczas rejestracji lub przesłać do 30 września na adres e-mail: info@budsoft.com.pl z dopiskiem RUM2022.
Podczas Konferencji planujemy przedstawić istotne zmiany i nowości w najnowszych wersjach oprogramowania SIMULII 2022, zaprezentować możliwości programu do analizy przepływów (CFD) bazującego na metodzie Lattice-Boltzmann’a oraz programów do analizy zagadnień z dziedziny elektromagnetyzmu. Przygotowaliśmy również dla Państwa seminarium nt. analiz statycznych i dynamicznych materiałów z uszkodzeniami w zakresie dużych deformacji (seminarium poprowadzi dr hab. inż. Tomasz Jankowiak). Nie zabraknie również prezentacji stale rozwijających się narzędzi do symulacji na platformie 3DExperience.

 

W celu rejestracji prosimy o wypełnienie do dnia 30. września 2022 r. formularza zgłoszeniowego.


Comments