Aktualności‎ > ‎

Global Modeling and Simulation Conference: 17-18 listopada

opublikowane: 2 lis 2020, 00:05 przez Witold Kąkol   [ zaktualizowane 2 lis 2020, 08:06 ]
http://go.3ds.com/9xu


Zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w tegorocznej globalnej konferencji 3DEXPERIENCE Modeling & Simulation, która odbędzie się wirtualnie w dniach 17-18 listopada. Mamy nadzieję, że konferencja zainspiruje naszych użytkowników do projektowania i unowocześniania produktów następnej generacji, oferując możliwości uczenia się poprzez prezentacje użytkowników na temat aplikacji branżowych, aktualizacji produktów i technologii, a także nawiązywanie kontaktów z innymi użytkownikami i przedstawicielami Dassault Systèmes.

Oto kilka najważniejszych informacji:
• Ponad 80 prezentacji klientów z całego świata i niemal każdej branży, w tym 3M, Volvo, Abbott Labs, Airbus, Nexen Tire, Mazda, Joby Aviation, Tadano, Hyundai Motors, Vayyar Imaging, FAW Jiefang, Novo Nordisk, China Nuclear Power Engineering Design Co i wiele więcej!
• 2 prezentacje Johna Vandeventera, Associate Technical Fellow w Boeing i dr R. Byrona Pipesa z Purdue University
• 7 aktualizacji produktów na żywo z czatem oraz pytaniami i odpowiedziami pracowników R&D na tematy takie jak Abaqus, Isight, Tosca, PowerFLOW i wiele innych!
• Stoiska 3DEXPERIENCE: odwiedź 3DEXPERIENCE Playground, aby obejrzeć pokazy technologii i nie tylko!
• Stwórz własną playlistę i oglądaj wszystkie prezentacje w wolnym czasie - wszystkie treści będą dostępne na żądanie do obejrzenia w dogodnym dla Ciebie czasie!

Zapraszamy do rejestracji i wzięcia udziału w tym niezwykłym wydarzeniu!

Comments