Bez nazwy‎ > ‎

XXI Konferencja Użytkowników Abaqus

opublikowane: 8 wrz 2014, 03:28 przez Marcin Wierszycki   [ zaktualizowane 1 paź 2014, 07:49 ]
W dniach 22-23 września odbyła się w Poznaniu po raz 21. Konferencja Użytkowników Abaqus będąca od ponad dwudziestu lat ważnym elementem kontaktów DS SIMULIA oraz BUDSOFT z użytkownikami oprogramowania SIMULII w Polsce. Głównym celem tego spotkania było m.in. przedstawienie nowych inicjatyw i strategii rozwoju programów SIMULII, w tym przede wszystkim udostępniania programów Abaqus Unified FEA, Isight, TOSCA i fe-safe w ramach jednego portfolio dla użytkowników komercyjnych i akademickich. Konferencja była również doskonałą okazją do podniesienia kwalifikacji w zakresie zaawansowanych zastosowań Abaqus, jak i lepszego poznania i integracji środowiska osób związanych z symulacjami MES i Abaqus w Polsce.

Tegoroczną Konferencję oceniamy jako bardzo udaną. Ogromna w tym zasługa wszystkich przybyłych gości, których podczas obu dni Konferencji było ponad 50. Cieszymy się, że mogliśmy gościć w Poznaniu tak liczne grono osób wielu przedsiębiorstw, ośrodków naukowo-badawczych oraz uczelni wykorzystujących programy Abaqus z całej Polski.

Wszystkim uczestnikom raz jeszcze gorąco dziękujemy i już teraz zapraszamy na kolejną konferencję na początku października przyszłego roku.


Zapraszamy do zapoznania się z naszą relacją z tego wydarzenia.