Bez nazwy‎ > ‎

Symulacje w chmurze?

opublikowane: 21 mar 2020, 08:34 przez Witold Kąkol   [ zaktualizowane 25 mar 2020, 23:54 ]
Dzisiejszy międzynarodowy biznes jest zaniepokojony zakłóceniami politycznymi, środowiskowymi i zdrowotnymi. Dassault Systèmes zdaje sobie sprawę, że zakłócenia te wymagają natychmiastowej uwagi i reakcji. Mogą mieć one również długoterminowe konsekwencje dla wyników biznesowych i sposobu, w jaki ludzie będą pracować w przyszłości.
W SIMULIA Dassault Systèmes chcemy pomóc Tobie i Twojej firmie reagować i przewidywać wszelkie zakłócenia. Dzięki opartej na chmurze platformie współpracy zespół może kontynuować bieżące projekty i stworzyć jeszcze większą wartość, pracując z domu lub z dowolnego miejsca. mi w zakresie projektowania, inżynierii i produkcji, w dowolnym miejscu i czasie, używając CATIA, SIMULIA, SOLIDWORKS, ENOVIA i DELMIA na komputerze, tablecie lub nawet na smartfonie.

Nawet podczas pracy zdalnej Ty i Twój zespół możecie kontynuować projektowanie, symulację (przeczytaj nasz artykuł na temat symulacji w chmurze), współpracę i projektowanie produktu w jednym środowisku. Dzięki prostemu połączeniu internetowemu i platformie 3DEXPERIENCE® w chmurze możesz rozszerzyć swoją działalność na środowisko wirtualne - łatwo udostępniać informacje, zarządzać projektami i wspierać społeczności produktów bez względu na to, gdzie siedzi Twój zespół. Praca w bezpiecznej chmurze publicznej oznacza brak IT, bez konfiguracji i nie wymaga VPN!

Skontaktuj się z nami w przypadku zainteresowania rozwiązaniami SIMULII w tym zakresie!


Comments