Aktualności‎ > ‎

25 Konferencja Użytkowników SIMULII

opublikowane: 29 maj 2018, 00:47 przez Witold Kąkol   [ zaktualizowane 16 paź 2018, 13:34 ]
Z ogromną przyjemnością zapraszamy wszystkich zainteresowanych symulacjami MES na jubileuszową 25 Konferencję Użytkowników programów SIMULII, która odbędzie się w dniach 17-19 październikaIBB Andersia Hotel w Poznaniu.
Konferencje Użytkowników SIMULII stały się w ciągu ostatnich lat niepowtarzalną okazją do spotkania i wymiany doświadczeń użytkowników programów SIMULII pracujących w przemyśle jak i na wyższych uczelniach technicznych. 
W tym roku przypada również 30-lecie założenia firmy BudSoft. Z tej okazji w Konferencji wezmą udział również goście szczególnie związani z historią i działalnością firmy.
W środę (17.10) od godziny 13.00 rozpocznie się rejestracja, następnie od godz.14.00 zapraszamy na lunch. Obrady Konferencji  rozpoczną się o godzinie 15.00. Sesja w środę poświęcona będzie głównie retrospekcyjnym przeglądem poprzednich konferencji i dyskusji na temat przyszłości symulacji, głównie z perspektywy SIMULII.
Drugi dzień Konferencji, czwartek (18.10), wypełniony będzie tradycyjnie prezentacjami BudSoftu i naszych gości.
Piątek (19.10) planujemy w całości poświęcić prezentacji możliwości prowadzenia za pomocą programów SIMULII optymalizacji (parametrycznej i topologicznej). Przedstawimy również najnowsze na platformie 3DExperience narzędzia do symulacji procesów wytwarzania przyrostowego (additive manufacturing). 
Konferencję planujemy zakończyć w piątek po lunchu, ok. godziny 15.00.

Wszystkich już dzisiaj zapraszamy gorąco do Poznania w dniach 17-19 października (rejestracja). Więcej szczegółów znajduje się tutaj.
Harmonogram Konferencji znajduje się tutaj. Uwaga: harmonogram może ulec jeszcze zmianie!