Webinarium BUDSOFT - "Abaqus, Tosca & fe-safe R2020x"

opublikowane: 1 kwi 2020, 07:58 przez Marcin Wierszycki   [ zaktualizowane 2 kwi 2020, 00:01 przez Witold Kąkol ]

Serdecznie zapraszamy na serię webinarów, które będziemy organizować w 
kolejnych tygodniach dla naszych klientów i osób zainteresowanych symulacjami MES.
Pierwsze seminarium będzie poświęcone najnowszym wersjom produktów SIMULII: Abaqus, Tosca i fe-safe R2020x.
Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o zmianach i nowościach jakie pojawiły się w najnowszych wersjach tych programów zarejestruj się już dzisiaj na nasze webinarium.
Pierwsza część odbędzie się 15 kwietnia (środa) o godz. 11:00, część druga następnego dnia, 16 kwietnia o tej samej godzinie. Każda część będzie trwała 30 min.

Udział w webinarium jest bezpłatny. 
Zapraszamy!Szkolenia on-line

opublikowane: 26 mar 2020, 23:20 przez Witold Kąkol   [ zaktualizowane 26 mar 2020, 23:28 ]

Uprzejmie informujemy, że kontynuujemy nasz program szkoleniowy; od kwietnia szkolenia nasze będą realizowane tylko w trybie on-line.
Planowane na pierwsze półrocze szkolenia odbędą się według istniejącego harmonogramu. Już wkrótce uzupełnimy go o nowe szkolenia. 
Szkolenia, wykłady i warsztaty, będą przeprowadzane w środowisku oprogramowania TeamViewer
Uwaga: każdy uczestnik szkolenia będzie miał dostęp do materiałów szkoleniowych przez 365 dni.
 
W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt


Symulacje w chmurze?

opublikowane: 21 mar 2020, 08:34 przez Witold Kąkol   [ zaktualizowane 25 mar 2020, 23:54 ]

Dzisiejszy międzynarodowy biznes jest zaniepokojony zakłóceniami politycznymi, środowiskowymi i zdrowotnymi. Dassault Systèmes zdaje sobie sprawę, że zakłócenia te wymagają natychmiastowej uwagi i reakcji. Mogą mieć one również długoterminowe konsekwencje dla wyników biznesowych i sposobu, w jaki ludzie będą pracować w przyszłości.
W SIMULIA Dassault Systèmes chcemy pomóc Tobie i Twojej firmie reagować i przewidywać wszelkie zakłócenia. Dzięki opartej na chmurze platformie współpracy zespół może kontynuować bieżące projekty i stworzyć jeszcze większą wartość, pracując z domu lub z dowolnego miejsca. mi w zakresie projektowania, inżynierii i produkcji, w dowolnym miejscu i czasie, używając CATIA, SIMULIA, SOLIDWORKS, ENOVIA i DELMIA na komputerze, tablecie lub nawet na smartfonie.

Nawet podczas pracy zdalnej Ty i Twój zespół możecie kontynuować projektowanie, symulację (przeczytaj nasz artykuł na temat symulacji w chmurze), współpracę i projektowanie produktu w jednym środowisku. Dzięki prostemu połączeniu internetowemu i platformie 3DEXPERIENCE® w chmurze możesz rozszerzyć swoją działalność na środowisko wirtualne - łatwo udostępniać informacje, zarządzać projektami i wspierać społeczności produktów bez względu na to, gdzie siedzi Twój zespół. Praca w bezpiecznej chmurze publicznej oznacza brak IT, bez konfiguracji i nie wymaga VPN!

Skontaktuj się z nami w przypadku zainteresowania rozwiązaniami SIMULII w tym zakresie!


Ważny komunikat

opublikowane: 19 mar 2020, 01:39 przez Marcin Wierszycki   [ zaktualizowane 1 kwi 2020, 06:06 przez Katarzyna Otocka ]

W związku z epidemią COVID-19 i podjętymi w ramach jej przeciwdziałaniu zaleceniami wiele firm jest narażonych na liczne perturbacje i trudności. W związku z tym informujemy, że wszystkie planowane w najbliższym czasie szkolenia w Poznaniu zostają odwołane. Podejmujemy natychmiastowe starania, aby w jak najbliższym czasie uruchomić szkolenia w trybie online.

Jednocześnie informujemy, że nieprzerwanie oferujemy naszym klientom pomoc i wsparcie w codziennej pracy z oprogramowaniem SIMULII. Zachęcamy do kontaktowania się z nami drogą e-mailową lub telefonicznie!


Nowa wersja Abaqus 2020

opublikowane: 19 gru 2019, 06:02 przez Marcin Wierszycki   [ zaktualizowane 5 mar 2020, 06:38 przez Witold Kąkol ]

Dostępna jest już nowa wersja kluczowego oprogramowania SIMULII, pakietu programów Abaqus 2020. Jak co roku nowe wersje programów Abaqus przynoszą dużą liczbę zmian i nowości. Zachęcamy do zapoznania się z ich opisem oraz do pobrania najnowszej wersji ze strony software.3ds.com.

Wszystkim zainteresowanym nowymi funkcjonalnościami i usprawnieniami w nowych wersjach Abaqus, Tosca & fe-safe polecamy oglądnięcie tego webinarium.
 
W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących nowej wersji ww. programów prosimy się z nami skontaktować

Podsumowanie 26. Konferencji Użytkowników programów SIMULII

opublikowane: 31 paź 2019, 08:03 przez BudSoft Administrator   [ zaktualizowane 4 lis 2019, 01:02 przez Witold Kąkol ]

W dniach 24-25 października odbyła się w Poznaniu po raz 26. Konferencja Użytkowników programów SIMULII. Konferencje te są od ponad dwudziestu pięciu lat ważnym elementem kontaktów Dassault Systemes SIMULIA oraz BUDSOFT z użytkownikami oprogramowania SIMULII w Polsce. 
Tegoroczną Konferencję ocenić można jednoznacznie jako bardzo udaną - prawie 70 gości, 13 doskonałych technicznych referatów dotyczące m.in. pojazdów elektrycznych i wytwarzania przyrostowego, seminaria techniczne oraz warsztaty. Bardzo cieszymy się, że mogliśmy gościć w Poznaniu tak duże grono osób z różnych firm oraz ośrodków naukowo-badawczych i uczelni z całej Polski. Wszystkim uczestnikom, jak również naszym partnerom IBS Poland i Dassault Systèmes oraz sponsorowi (BETA CAE Systems) chcieliśmy raz jeszcze gorąco podziękować za przybycie i jednocześnie zaprosić już dziś na kolejną Konferencję za rok. 

Umowa o współpracy pomiędzy IBS POLAND i BUDSOFT

opublikowane: 28 sie 2019, 07:54 przez Marcin Wierszycki   [ zaktualizowane 28 sie 2019, 07:54 ]

Z przyjemnością informujemy, że w dniu 28.08.2019 firmy IBS POLAND oraz BUDSOFT zawiązały umowę o partnerstwie strategicznym. Zacieśnienie więzi między przedsiębiorstwami jest efektem ponad 10-letniej współpracy. Stworzenie silnego partnerstwa daje możliwość osiągnięcia obustronnych korzyści, m.in. wzrost i rozwój firm, zdobywanie przewagi konkurencyjnej oraz wspólne wzmacnianie pozycji na rynku. Partnerskie powiązanie IBS POLAND oraz BUDSOFT pozwoli na realizację kompleksowych projektów, lepsze wykorzystanie zasobów, a także stworzy możliwość dzielenia się wiedzą oraz doświadczeniem. Dzięki tej umowie oferta obu Partnerów Dassault Systèmes będzie bardziej kompleksowa i oparta na wieloletnim doświadczeniu oraz wysokiej jakości usług  obydwu firm.

Więcej na ten temat można przeczytać tutaj.


26 Konferencja Użytkowników SIMULII

opublikowane: 28 cze 2019, 06:42 przez Marcin Wierszycki   [ zaktualizowane 27 sie 2019, 06:05 przez Katarzyna Otocka ]

Z przyjemnością informujemy, że w dniach 
24-25 października 2019 r. w IBB Andersia Hotel w Poznaniu odbędzie się kolejna Konferencja Użytkowników programów SIMULII. Podczas tegorocznej konferencji nie zabraknie dobrze znanych z lat ubiegłych wydarzeń, w tym prezentacji na temat nowych możliwości programów SIMULII, prezentacji przybyłych gości oraz całego dnia seminariów technicznych. 
Wszystkich zainteresowanych zapraszamy już do rejestracji. Zapraszamy również do zgłaszania własnych prezentacji.

Więcej informacji na stronie www.budsoft.com.pl/konferencje. Zapraszamy!Podsumowanie seminariów "SIMULIA Optimization Day"

opublikowane: 4 cze 2019, 04:05 przez Marcin Wierszycki   [ zaktualizowane 4 cze 2019, 04:52 przez Witold Kąkol ]

BUDSOFT we współpracy z ośrodkami superkomputerowymi w Gdańsku (TASK) i Poznaniu (PCSS) oraz Politechniką Warszawską zorganizował ostatnio cykl seminariów "SIMULIA Optimization Day". Wydarzenia poświęcone były dwóm tematom. Pierwszym była optymalizacja oparta na symulacji z wykorzystaniem produktów SIMULII: Isight i Tosca. Drugi to kompleksowe rozwiązania Dassault Systèmes do komputerowego wspomagania wytwarzania addytywnego, ze szczególnym naciskiem na narzędzia do optymalizacji i symulacji techniki druku 3D. Podczas kilku wykładów zaprezentowano kluczowe narzędzia i strategie optymalizacji produktów i procesów. Pokazano wiele praktycznych przykładów użycia Tosci i Isighta. Omówiono również główne zalety integracji narzędzi do symulacji i optymalizacji na Platformie 3DEXPERIENCE. Wszystkie seminaria cieszyły się dużym zainteresowaniem.
Chcielibyśmy raz jeszcze podziękować wszystkim uczestnikom za przybycie i udział w tych ciekawych wydarzeniach."SIMULIA Optimization Day" w Warszawie, Gdańsku i Poznaniu

opublikowane: 6 maj 2019, 02:14 przez Witold Kąkol   [ zaktualizowane 7 maj 2019, 01:28 ]

W maju i czerwcu organizujemy dla środowisk akademickich i studentów w Warszawie, Gdańsku i Poznaniu jednodniowe seminaria pt. "SIMULIA Optimization Day", które poświęcone będą zagadnieniom optymalizacji konstrukcji z wykorzystaniem programów SIMULII
1. Pierwsze seminarium organizujemy wraz z Instytutem Podstaw Budowy Maszyn Politechniki Warszawskiej na Wydziale Samochodów i Maszyn Roboczych. Seminarium odbędzie się 27 maja (szczegóły znajdują się tutaj). 
2. Drugie seminarium organizujemy wraz z Centrum Informatycznym Trójmiejskiej Akademickiej Sieci Komputerowej, Politechnika Gdańska. Seminarium to odbędzie się 30 maja (szczegóły znajdują się tutaj). 
3. Ostatnie z tej serii seminarium odbędzie się 3 czerwca i organizujemy je z Poznańskim Centrum Super-komputerowo Sieciowym i Instytutem Konstrukcji Budowlanych Politechniki Poznańskiej (szczegóły znajdują się tutaj).
Tematem seminariów będą zagadnienia dotyczące optymalizacji konstrukcji przeprowadzanych za pomocą programów SIMULII Dassault Systemes, głównie za pomocą programów Tosca Isight. Programy te w połączeniu z analizami MES pozwalają na efektywne stosowanie nowoczesnych technik optymalizacyjnych w zagadnieniach mechaniki konstrukcji i płynów.
W seminariach będą również omawiane najnowsze narzędzia SIMULII do symulacji procesów związanych z wytwarzaniem przyrostowym (additive manufacturing).

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy! Uczestnictwo w seminariach jest bezpłatne. Ze względów organizacyjnych (ograniczona liczba miejsc) prosimy o wcześniejszą rejestrację.

Więcej informacji na temat seminariów znajduje się poniżej na naszych stronach www.

1-10 of 103